Przebudzenieprzebudzenie

45,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

W magazynie

Opis

Szczegóły

Zapraszam Cię w podróż przez niebywale trudne, a zarazem niezwykle transformujące kilkanaście miesięcy mojego życia z bardzo zaawansowanym rakiem piersi (przerzuty do szkieletu, węzłów chłonnych, płuc, wątroby, móżdżku, mózgu i skóry).

 

W książce oprócz faktów oraz moich doświadczeń związanych z chorobą, leczeniem, budzeniem się do życia w OBECNOŚCI i PEŁNI - niezależnie od okoliczności, przedstawiam także bogatą wiedzę na temat najnowszych terapii w leczeniu zaawansowanego raka piersi.

 

***

 

Ta historia to nie bajka. To życie w esencji. Ciągły proces, ciągła zmiana. Pełnia doświadczeń rozpiętych na skali między tym, co ekstremalnie trudne i niechciane a tym, co upragnione.

 

Jeśli szukasz prawdy, wolności, odwagi... Jeśli chcesz żyć pełnią życia... Płynąć swobodnie z jego nurtem niezależnie od okoliczności, nawet tych najtrudniejszych, jak nieuleczalna choroba, to nie potrzebujesz bajek z happy endem.

 

Cokolwiek zrobisz lub nie, żeby ratować się przed chorobą i śmiercią, ma drugorzędne znaczenie. Na pierwszym miejscu jesteś TY: pełna MOCY, jedna z ŻYCIEM i BYCIEM.

 

Wszystko, czego w głębi serca pragniesz doświadczać: miłość, wolność, spokój, lekkość, spełnienie, może być ZAWSZE twoim udziałem. W KAŻDYCH okolicznościach.

 

***

 

Wzór naszego paska Waisted jest zarejestrowany i w pełni opublikowany w EUIPO (Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej).
Szczegóły
Oprawa: miękka ze skrzydełkami

 

Liczba stron: 206

 

ISBN: 978-83-961921-0-3

 

Data premiery: 27 sierpnia 2021

 

Druk i oprawa: Axlo sp.z o.o.

 


Dostawa i zwroty
Proszę o wpisanie numeru zamówienia w tytule przelewu. Sprzedawca będzie realizował wysyłkę zamówionego Towaru w formie przesyłki kurierskiej za pośrednictwem Dostawcy. Odbiór osobisty na terenie Poznania i okolic. Wysyłka za pośrednictwem Dostawcy jest realizowana w ciągu 5 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie sprzedawcy w przypadku płatności przelewem bankowym. Do czasu tego nie wlicza się sobót oraz dni ustawowo wolnych od pracy w Rzeczpospolitej Polskiej. Aktualny koszt dostarczenia Towaru podany jest na stronie internetowej Sklepu. Istnieje możliwość wysyłki za granicę.
Korzystamy z ciasteczek na naszej stronie, dalsze korzystanie z serwisu oznacza że akceptują to Państwo.
Akceptuję
DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 300 PLN
x